Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Психологічні особливості молодших школярів тая їх врахування ў процесі стимулювання навчальної діяльності
     

 

Психологічні особливості молодших школярів тая їх врахування в процесі стимулювання навчальної діяльності


Уступілі

Аналіз псіхолага-педагогічної літератури свідчить, шчо дитина, яка пішла в школу, володіє суб'єктивною І об'єктивною готовністю да навчально-пізнавальної активності. Об'єктивно вона має необхідний рівень психічного розвитку. Достатньо тривала І стійка в порівнянні з дошкільним віком її УВАГА. Лёгка вучэннях може запам'ятати тыя, шчо його вражає Або інтересує. Мова його вжо достатньо виразна І граматично правільная. Дитина може зв'язано викладати свої думкі, здатна да елементарних Разумава операцій - порівняння, узагальнення, висновків. Вунь, кажа, має деяке досвід управління своїми почуттями. У майбутнього першокласника яскраве рухоме уявлення, він допитливий І сприйнятливий, шчо позначається на його навчально-пізнавальній активності.

Суб'єктивна готовність да навчально-пізнавальної активності визначається цім соціальним досвідом, який Набуль скурныя дитина да школы.

Тут Вяліка значэнне має дошкільне виховання в дитячому саджанне І атмасфера сімейного життя, у якій дитина расла І розвивалася. Суб'єктивна готовність да Школу визначається й індивідуальними асабліва дитини, психічним табарам її особистості. Вяліка значэнне має фізичний розвиток І табар здоров'я молодшого шкаляра. Як відзначають псіхолагі, Ні в якому іншому віці, крім молодшого, табар здоров'я І фізичний розвиток організму ня роблять такога моцнага впливу на навчальну діяльність дитини, а значыць І на її навчально-пізнавальну активність.


1. Прихід учнів да Школу

стымул пізнавальний початковий школа

Більшість дітей, Які прыйшлось в школу, мають пазітывнай спрямованість да школы. Для більшості з іх уступ да школу - це крок да дорослості, смуроду з нетерпінням дивляться на новий партфель, пенал, зошит, багато хто з дітей вміють читати, рахувати І невялікая кількість писати. Смуроду хочуть вчитися. Алё це хотіння має свої матывамі: адных, НАДТ, В«домашніхВ» - лякає самостійність, відповідальність; інші - неорганізовані, ня вміють, ня можуть зосередитися; треті - несміливі, хворобливі, відчувають страх перад колективом, вимогливим наставнікам. Діти, Які прыйшлось да школ, однакові за віком, алё рівень розвитку особистості скурнага шкаляра індивідуальний.

Навчальна діяльність не проста розвиває учня, зміцнює його психічні працэс, алё й визначає склад його особистості, ті моральні еталони, матывамі І Спажывецкі, Які істотно впливають на ввесь життєвий шлях людини.

Спочатку у дітей початкових класів формується інтерес да самага Працэс навчальної діяльності. їм подобається бути у школі, збирати партфель, готувати врокі, піднімати руку. Тільки потім їм стає ясна, шчо учіння це серйозно робата, яка вимагає посидючості І УВАГА. Тоді І можливе ви...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.