Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Праблема взаємовідносин ЗША тая країн Латинської Амерыкі кінця ХХ - Катахі ХХІ століття
     

 

ЗМІСТ

Уступілі

РОЗДІЛ 1. Історія РОЗВИТКУ ВІДНОСИН між ЗША І ЛАТИНСЬКОЮ Амерыку кінця ХХ - Катахі ХХІ СТОЛІТТЯ

1.1 Лівий паварот у країнах Латинської Амерыкі

1.2 Боліваріанська альтэрнатыва для країн Латинської Амерыкі

РОЗДІЛ 2. Шлях ВРЕГУЛЮВАННЯ ПРАБЛЕМ У ВІДНОСИНАХ між ЗША І КРАЇНАМИ ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРЫКІ

2.1 Економічна співпраця: МЕРКОСУР, НАФТА

2.2 Політична кооперація

РОЗДІЛ 3. ВІДНОСИНИ між ЗША І КРАЇНАМИ ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРЫКІ У ХХІ ст. p> 3.1 Зміни в політиці ЗША

3.2 Політика країн Латинської Амерыкі відносно ЗША

ВИСНОВКИ

СПІС ВИКОРИСТАНИХ Джерело ТАЯ ЛІТЕРАТУРИ

латинський амерыка штат політика


Уступілі

Актуальність тымі . Латинська Амерыка, яка є величезним регіоном в е вялікім потенціалом для розвитку, як І ЗША - адзін з найголовніших політичних центрів, мають вялікі вплив на економічні тая політичні працэс у світі. Працэс інтеграції у Сучасны світі досягли такога рівня, шчо політична нестабільність в адным регіоні Або країні може Негатывнай чынам вплинути на економіку майже всього світу. Латинська Амэрыка має великі запасам майже всіх видів прыродны ресурсів, яких ня вистачає ЗША. Супраць сьогодні латиноамериканські країни вже ня бажають бути В«сировинним прыдаткам" економічно розвинених країн І залежати від іх. Це викликає певні складнощі у відносинах між країнами Латинської Амерыкі І ЗША, Які пакінулі ня можуть повністю змінити своє леннем да регіону.

Незважаючи на тыя, шчо в даній роботі розглядаються тільки відносини між ЗША І країнами Латинської Амерыкі, за викладеними в ній фактамі можна судзіць у цілому пра характар ​​відносин між економічно розвиненими І країнами, шчо розвиваються.

Історія відносин між ЗША І країнами Латинської Амерыкі налічує близько двохсот років, працякання в рамках даної робаты розглядається невялікай відрізок гадзіне - кінець XX-катах XXI століття. 90-і рр. XX століття використані в якості відправної пункту таго, шчо в цей період відбувається зміна світового парадку, розпад біполярної сістэмай І посилення процесів сепаратызму. Поступово починає складатися багатополярний світ, у якому Латинська Амэрыка грає важливу ролю.

Об'єктом вивчення є країни Латинської Амерыкі тая безпосередньо ЗША, а прадметам - розгляд відносин між Латинською Амерыцы І ЗША на Сучасны етапі. p> Метою робаты є вивчення змін у відносинах між країнами Латинської Амерыкі І ЗША. Завдання - вивчити розвиток країн Латинської Амерыкі в зазначений період гадзіне, простежити зменшення залежності країн регіону від ЗША, створеня власних інтеграційних об'єднань, а також зміни у зовнішній політиці Сполучених Штатів Амерыкі стосовно країн Латинської Амерыкі. p> Джерельна база . Для напісання робаты важливими були окремі да...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.