Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Просування імпортованого тавару на території України
     

 

Уступілі

У Сучасны світі безмежних можливостей Не варта обмежувати бізнес місцевим рівнем, у той час як працэс глобалізації набуває обертів, масштабність мислення окупається І прыносіць свої плодзім дуже швідка, таму виведення бізнесу на міжнародний рівень є найвищою ступінню професіоналізму. Міжнародна торгівля як асновных правов міжнародної економіки отримала дуже Моцны імпульс для свого стрімкого розвитку, а разам із Цім розвилася І посередницька Ланка в цій сфері міжнародного господарства.

Посередники відіграють чималу роля в процесі імпорту тая експорту країни тая також виконують важливу робату зв'язкової Ланкі в ланцюгу міжнародної діяльності. Також посередники можуть виконувати ня пазбавлення функцію па знаходженню експортера тая імпортера, за для отримання комісії, алё самому бути імпортером І просувати імпортований тавар на Рыкі України. Чималий обсяг робаты па просуванню імпортованого тавару здійснюється за рахунок посередницької діяльності. Відомим є той факт, шчо прибутковість праекту Паклады від гадзіннага періоду за який він окупається, Отже зрозуміло шчо посередник, чы то юридична чы фізична асобіны бяруць на сабе чималі забов'язання а також дуже вялікі ризик. Адже саме від іх паклады на скільки швідка тавар пройдзем шлях від виробника да кінцевого споживача, також посередники мають вялікі вплив на кінцеву, роздрібну ціну тавару. Таго якщо посередник І імпортер є однією І тією ж асобаю, то ціна швидше за все буде нижчою, а ніж ціна тавару в просуванні якого приймали доля більша кількість посередників.

Метою даної робатамі є аналіз існуючих посередників, Які здійснюють міжнародну імпортно-торговельну діяльність на Рынке України, методів їх робаты па просуванню імпортованого тавару з різних країн світу на вітчизняний ринок; на прикладі аднаго з вітчизняних підприємств, діючих в даній сфері міжнародного господарства, каці максімальныя аналіз таго Якім чынам здійснюється робата па просуванню імпортованих товарів, а також надати рекомендації щодо поліпшення методів просування товарів Які були імпортовані з зарубіжних країн тая щодо підвищення прибутковості підприємства.

Завданнями цієї робатамі є:

1) глибокий, досконалий тая максімальна дэталёвых аналіз посередницької діяльності на Рынке України;

2) вивчення тая аналіз вже існуючих методів просування імпортованих товарів, Які посередники використовують, для просування тавару шчо імпортується з-за кардона для вітчизняного споживача;

3) розробка нових методів просування імпортованого тавару;

4) розрахунок ефективності у перспективі за розумав використання раніше ня використовуваного метадзе па просуванню імпортованих товарів.

У той жа гадзіну багато аспектів цих праблем доволі глибоко розроблені в Праца такіх вчених як-то: Багрова І.В., Редіна Н.І., Уласік айцы, Гордєєв Г.Д., Іванова Л.Я., Дідівський М.І., Єлагін В.Т., Кірычэн...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.