Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Особливості вивчення кон'юнктури міжнародного Рынке готельних І рэстараннага послуг
     

 

Тэма 3

Роля І місце моніторингу кон'юнктури світового Рынке готельних І рэстараннага послуг у системі ринкових відносин (2 год.)


Особливості вивчення кон'юнктури міжнародного Рынке

готельних І Рэстаранны послуг

кон'юнктура ринок готельний рэстараннага

Кон'юнктура Рынке - ситуація, шчо склалось на Рынке, збіг обставин чы табар прамовав на Рынке, здатних впливати на господарську діяльність канкрэтнага підприємства І розвиток економіки в цілому.

Вивчення кон'юнктури країни чы окремого таварнага Рынке необхідне для таго, Шчоб правільна оцінити її найбольш дакладна табар, передбачити можливі зміни І розробити відповідну стратегію розвитку.

асабліва вивчення кон'юнктури міжнародного Рынке готельних І рэстараннага послуг є визначення характары І ступені його збалансованості, насамперед співвідношення попиту І пропозиції, Які виявляють сабе в прагненні да рівноваги. Супраць цей працэс має стохастичний характар ​​І відбувається під постійним впливом комплексу суперечливих чинників, Які обумовлюють постійні коливання І відхилення від основної тенденції розвитку Рынке.

Характерні риси кон'юнктури Рынке:

- динамічність;

- пропорційність;

- варіабельність;

- циклічність.

Виходячи в е цього, канцэптуальна завданнями дослідження кон'юнктури Рынке є:

1) аналіз динамічних закономірностей, тенденцій;

2) визначення прыступак пропорційності розвитку Рынке;

3) оцінка стійкості Рынке на теперішній гадзіну і в перспективі;

4) аналіз періодичності розвитку Рынке, виділення циклів.

Пры вивченні кон'юнктури канкрэтнага Рынке необхідно враховувати загальноекономічну ситуацію, яка може знаходитись в різній стадії цыкле розвитку економіки - крызісу, депресії, пожвавлення, підйому. Також ситуація на канкрэтнаму Рынке товарів І послуг може в значній мірі залежати від становішча На інших Рынке: наприклад, інвестицій, нерухомості, цінних паперів тая інше. Кон'юнктура Рынке формується І розвивається під впливом шэрагу чинників, Які можна поділити на дві Груп: постійні І непостійні. Да постійних відносяться Наукова-технічний Прогресо, рівень монополізації, дзяржавнасьць І між дзяржавнасьць регулювання, табар інформаційних сістэм, валютныя І крэдытна-капеечных ситуація. Непостійні чинники включають політичні тая соціальні конфлікти, сезонність, стихійні ліха, крупні аварії тая ін. Специфікою функціонування індустрії надання рэстараннага І готельних послуг є нерівномірність завантаження закладів, яка коливається І Паклады від загальноекономічної ситуації регіону, сезонності туристичного попиту, сьвяты тая інше.

Точність І правильність прагнозу пры аналізі кон'юнктури Рынке Паклады від виявлення провідних факторів, Які визначаю...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.