Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Обґрунтування тая аналіз технології виробництва каньяку
     

 

курсавую робаты

Тэма: "Обґрунтування тая аналіз технології виробництва каньяку "


Уступілі

Каньяк (фр. Cognac) - оригінальний тып міцного алкагольнага напаю, шчо відноситься да аперитивів, володіє достатньо м'яким з деяке жгучістю, алё гармонійним, чудово І ніжним смакам з ванільними, смолянистими, шакаладна тонамі, Які знаходяться в чудово балансі в е багато стійким букетам витримки з пікантними ноткамі екзотичних квітів, высакародны ефірів з праявіла післясмаку Пладовыя тонів, тонів чорносливу, родзинок І Мігдалы - у російських (північних) коньяків, а також нюансамі язміну, Троянда, шафранам, мушкатовага горіха, імбиру, нарциса, фіалки, піонів - у французьких (південних) коньяків. Колір каньяку - від світло-залацістага І залаціста-бурштынавага да кольору цёмнага бурштыну І старога золата.

Виготовляється напій з каньячнага спірту, який отримують в результаті перагонкі білих сухіх вінаградных він з пізнішою витримкою в дубовых бочках. Вперше цей напій Пачаев виготовляти у Франції в місті Каньяк, звідки й пішла назва напаю.

каньяк, народжені в Коктебелі, ароматні, витримані тая мають витончений смак. Пры цьом скурныя марка має асабліва смакову гаму, своїх цінувальників І, звичайно ж, історію. Володіючи скронь адукацыяй виноробства І своєю унікальною технологією приготування, багато поколінь коктебельських майстрів примножували вікові традиції майстерності тая створювали шырокі асортимент марачнымі І колекційних коньяків.

Будівництво існуючого заводу Пачаев в Коктебелі у 1958 році. Тут вивчався досвід І традиції майстрів-виноробів, освоювалися нові технології, розроблялися маркі коньяків. А в 1965 році була виготовлена ​​перша партія ардынарнага каньяку об'ємом 1000 декалітрів. Первістком ставшы марачнымі каньяк В«КоктебельВ» 1967 року, виготовлений зі спиртів враджаю 1961 року. Сім років па тым за свої смакові якості він отримав скронь оцінку на Всесоюзній конференції працівників каньячнага заводів в Єревані. З 1975 р. почався виробничий випуск знакамітага марачнага каньяку В«КрымВ».

З гадзінай каньячнага виробництво в Коктебелі змінювалося тая удосконалювалося за всіма напрамую. У сімдесятих роках тут з'явився новий цэх для багаторічного дозрівання каньячнага спиртів в дубовых бочках. Щорічно каньячны завод переробляє 200-250 тисяч декалітрів виноматеріалів, випускаючи 100 000 декалітрів каньяку на рік. Сьогодні асортимент заводу уявленняв такімі знакамітымі маркамі, як марочні тая колекційні каньякі: В«КрымВ», В«КоктебельВ» (Кращий каньяк 2001 р. на фестивалі В«Вибір рокуВ») тая унікальний витриманий більше 25 років В«КутузавВ».

Історія каньячнага виробництва заводу налічує більше сарака років. Дбайливо зберігаючи тая примножуючи його традиції, досвідчені винороби створюють вишукані каньякі, Які вшановуються як споживачами, так І професіоналами в цій галузі. Підтвердженням цьом служ...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.