Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Організація Міні-виробництва Сірам
     

 

Міністерство освіти І навукі

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"

Реферат

На тэму

Організація Міні-виробництва Сірам

Виконав: Студэнт 4 курсе

Груп ТХ-41

Лисецький Дзмітрыев

Київ 2011


Зміст

Уступілі

1. Приготування Сірам у домашніх розумав

2. Приготування сичужного фермента в домашніх розумав

3. Обладнання, необхідне для приготування сирів у домашніх розумав

4. Загальное технологія виробництва Сірам у домашніх розумав

5. Оcновні типи сирів, шчо виробляються в домашніх розумав

6. Рэцэпт з використанням Сірам

Спіс літератури


Уступілі

Сір - це адзін з найбільш живильних Харчовы продуктів, шчо отримується шляхам спеціальної переробки малака. Пры переробці малака для одержання Сірам на малако впливають молочнокислі бактерії, ферменты, і в результаті Складаная біохімічних, мікробіологічних тая ферментатывнай процесів утворений прадукт набуває нових, у порівнянні з малаком, дуже цінних смакових І поживних властивостей.


1. ПРИГОТУВАННЯ Сірам У ДОМАШНІХ розумав

прыгатаванымі Сір буде ня тільки дешевше, алё І краще за смакам, поживнішим, ніж пакупным, оскільки, він ня містить консервантів. Оскільки працэс дозрівання Сірам відбувається задовільно тільки в Шматко вагою ня менш за 0,5 кг, зробити Сір в Менш за кількостях неможливо. Сір, приготований в домашніх розумав, містить всі поживні елементом, шчо якая вваходзіць да склада малака, алё в концентрованому вигляді. Півкілограма цвёрдага Сірам містять таку ж кількість білка, кальцію, рибофлавіну І вітаміну В, як І 4,5 л малака. Крім таго, у процесі виробництва Сірам збільшується вміст вітамінів.

Якщо ві хаціцё приготувати Сір у великій кількості, доведеться збирати малако тиждень Або довше, зберігати малако слід в халадзільніка. Аднак, якщо вам зручніше працювати з 12-15 л малака, то слід сказат, шчо Сір у відповідній кількості лёгка можна зробити в розумав звичайної кухні, Для цього знадобиться наступного:

- Малако;

- Сичужний фермент Або інша закваска;

- Відповідне обладнання. Пра підготовку малака дакладной розказано в іншаму розділі цієї кнігі. Тут розглянемо отримання сичужного ферментав І необхідне обладнання. p> 2. ПРИГОТУВАННЯ СИЧУЖНОГО ферменты У ДОМАШНІХ розумав

За відсутності сичужного парашку фабрычнага виготовлення можна приготувати фермент самому. Для цього витягнутий сичужок пры забої ягнят Або цялятав очищають, кінці отворів зав'язують, надувають повітрям І висушують у Тіні Або в приміщенні пры температурі +18 - +20 град.С. Пачкі висушених сичугів загортають у Цёмнага папір І зберігають да вжывання.

На фермент краще Братов сичуг праз 2-4 місяці після сушіння, так як від свіжих в розчині може з'явитися слізі. Перад приготуванням кінц...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.