Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Обгрунтування технології І конкурентоспроможності хлібобулочних виробів, у яких використовуються кріопорошки з пророщеної пшениці
     

 

Міністерство освіти тая навукі

курсавую робата

З дисципліни В«Спецкурс технологія харчуванняВ»

На тэму: Обгрунтування технології І конкурентоспроможності хлібобулочних виробів у яких використовуються кріопорошки з пророщеної пшениці

Київ 2010


Зміст

Уступілі

1. Обгрунтування технології І конкурентоспроможності хлібобулочних виробів у яких використовуються кріопорошки з пророщеної пшениці шчо виготовляється у підприємствах рэстараннага господарства

1.1 Особливості виробництва хлібобулочних виробів з пророщеного збожжа

1.2 Технологія виробництва булачна виробів з дадаткамі

2. Експерементальна частина

2.1 Матеріали І методыкі правядзення експериментів

2.2 Вынікі експериментів

2.3 Характарыстыка продукції І вопісам технологічної схему

2.4 Кантроль якості виробів

Висновки

Спіс літератури


Уступілі

Хлібопекарська Галуза є адною з провідних Галуза харчової промисловості. Хліб в нашій країні має асабліва значэння. Його виробництво пов'язане з глибокими традиціями. Хліб відвіку славився смакам, водарам, поживністю, різноманітністю асортименту.

Сучасны хлібопекарське виробництво характеризується скронь рівнем механізації І автоматизації технологічних процесів виробництва хліба, впровадженням нових технологій І постійним розширенням асортименту хлібобулочних виробів, а також шырокім впровадженням підприємств малої потужності різних формав власності. Усе це вимагає від працівників галузі високої професійної підготовки, веды технології й уміння виконувати технологічні операції па приготуванню пшанічнага І жытнёвым тіста, па обробленню І випічці різних видів хліба.

Розширюється технологія приготування пшанічнага тіста на густій ​​опарі, рідкій опарі, із застосуванням рідких дріжджів. Вялікая УВАГА приділяється раціональному використанню сировини І Матеріалів, Першы за всё борошна, з метою скорочення втрат, а також економії електроенергії І паливних ресурсів.

Сучасны хлібозавод є високомеханізованим підприємством. У даний гадзіну практычна вирішені праблемамі механізації виробничих процесів, починаючи від приймання сировини І закінчуючи завантаженням хліба в машыну.

Супраць на багатьох хлібозаводах Яшчэ використовується ручная Праца пры обробленні тіста, пры посадці нарыхтовак на під печі, укладанні хліба в латкі І транспортуванні ваганетак І контейнерів з хлібом. Таго важливим завданням є технічне переозброєння такіх підприємств.

Згідно Сучасны тенденціям навукі пра харчування асортимент хлібопекарської продукції вінаваты бути розширений випуском виробів підвищеної якості І харчової цінності, профілактичного І лікувального призначення.

Для виробництва такіх виробів використовують спеціальні комбіновані борошняні суміші з висівками, зародковою мукою, вітам...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.