Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Сільське господарство
     

 

Сільське господарство - адна з галавнымі Галуза матеріального виробництва, шчо має важливе значэнне для постачання прадукты харчавання для насельніцтва тая сировини для промисловости. У світі спостерігається бесперервний приріст сільскогосподарського виробництва, алё це відноситься Першы за всё да економічно розвинених країн. У дзяржавах, шчо розвиваються, сільське господарство не в змозі прогодувати власне насельніцтва. Це пояснюється цім, шчо праз нізка соціально-політичних факторів Наукова-тэхнічнасць революція пакінулі шчэ Слабко вплинула на сільське господарство економічно маларазвіты країн.

Наукова-тэхнічнасць революція у сільському господарстві полягає в Комплексную механізації Усіх Галуза сільськогосподарського виробництва, у хімізації сільського господарства, у застосуванні досягнень аграрної тая біологічної навукі. Больш актывна впрвадження досягнень НТР допомагає атрымаюць вялікі економичний ефект пры менш за витратах праці тая енергії. Уміле застосування мінеральних добрів, своєчасна тая якісна Машыне обробка землі, скронь якість насіння дозволяють багаторазово підвищити врожайність у рослинництві. Економічний розвиток світового сільського господарства відбувається на підставі агропромислової інтеграції, тобто об'єднання безпосередніх виробників сільськогосподарської продукції в е підприємствами, шчо переробляють цю продукцію, а також з виробниками сільськогосподарських машын, мінеральних дабра, отрутохімікатів, з заготівельниками, транспартных, збутовими фірмами.

Аснову сільськогосподарського виробництва Які творыць земельні рэсурсу. Землі, придатні для вядзення сільського господарства, атрымалі назв сільськогосподарських угідь. Сільськогосподарські угіддя займають на земній кулі приблизно 1/3 суші, Або 4,5 млрд. га. Угіддя складаються з ріллі (засів тая пар, включаючи гарадах), перелогів, сінокосів, пасовищ, насаджень. У складі оброблюваних зямель на ріллю у світі припадає близько 1,4 млрд. га, на багаторічні насадження - да 0,4 млрд. Га.

У Європі оброблювані землі мають найбільшу питому вагу, шчо пояснюється історично тривалим землеробським освоєнням даної території, щільністю населенай тая сприятливими прыродны розумав.

У Азії Середній показник освоєності зямель також досить скронь: розорані максімальна можливо рівнини адразу, півдня тая південного адразу, у той час як пустельні Раённыя південного заходу тая цэнтру освоєні тільки у окремих оазах. У Північній Америці, Росії, Білорусії, Україні, Казахстані показники розораності змінюються від 6% у зоні лісів да 35 - 40% у зонах лісостепу тая стэпе.

У Латинській Америці тая Африці показники розораності зямель майже однакові. У Південній Америці найнижчий показник припадає на найбільш зволожену частину мацерыка - басейн річки Амазонкі, а в Африці - на найпосушливішу частину, Пусцелі Сахару. p> Територія Австралії Слабко розорана, шчо пояснюється посушливістю клімат...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.