Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Реактивні Двігун
     

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Хорольський Агропромисловий коледжа

Полтавської Державної Аграрної Академії

РЕФЕРАТЫ

на тэму:

РЕАКТИВНІ Двігун

Виконав: студэнт Груп Г-11

Кайда Юрій Володимирович

Харол 2006


План

1. Визначення рэактывнага Дзьвігуна

2. Принципова схема будови І робаты рэактывнага Дзьвігуна

3. Вобласць застосування рэактывнага Дзьвігуна

4. Переваги І недоліки рэактывнага Дзьвігуна

5. ККД рэактывнага Дзьвігуна І спосабав його підвищення

Джерело інформації


1. Визначення рэактывнага Дзьвігуна

Сам термін "рэактывная" пахадзіць від словы "реакція". Растлумачу, шчо ж таке реакція взагалі з фізичної пункту зору. Приміром, на столі чы на ​​підлозі лежить прадмет (мая на увазі в полі тяжіння). З сілаю F = mg цей прадмет тисне на апору, І тільки таму прадмет не рухається у полі тяжіння, шчо існує реакція апоры, рівна за абсалютнай велічыні вазі прадмета, тобто mg, алё протилежно напрямлена (дві сили взаємно компенсуються). Це ж саме нам казаць третій закон Ньютана - закон дії І протидії. Правда даний закон - частковий випадок взаємодії тіл І СПРАВЯДЛІВАСЦЬ пазбавлення у випадках статычнасць взаємодій тая симетричного зіштовхування цілком однакових культу.

Розглянемо такий прыклад. Установимо звичайний електровентилятор на таці невеликої маси, на колцах також невеликої маси І з абы-коефіцієнтом Цёртая в восях, на рівній поверхні. Якщо після ввімкнення вентылятара струмінь повітря буде спрямований "на нас", то реакція цього Струмень буде спрямована "від нас". У цьом ж напрасткі (за реакцією повітряного патоку) вентылятар І Покаць.

Іншим прыкладам рэактывнага Дзьвігуна може бути ракета як сістэма двох тіл - оболонки І Пальну, шчо знаходзілся в ній. Під гадзіну запуску ракеты Пальну згоряє І перетворюється в газ високої тэмпературы І скронь цісках. Завдяки скронь Ціскі цей газ з вялікаю швидкістю вихоплюється з сопла ракеты, внаслідок цього оболонка летить в протилежному напрасткі. Саме реакція Струмень газе, спрямована протилежно його витіканню І є рушійною сілаю ракеты. Прычым, на відміну від вищезгаданої реакції апоры, яка виникає в гравітаційних палях, реакція газавага Струмень має місце також пастава межамі гравітаційних полів, дэ з скронь ступінню точності сістэму оболонка - Пальну можна вважати замкненою. Як мі побачимо далі, рэактывная рух є цікавим І важливим випадком використання закону збереження імпульсу.


2. Принципова схема будови І робаты рэактывнага Дзьвігуна

br>

оболонка

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.