Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Прыбытак, выдаткі і прыбытак камерцыйнага банка
     

 

Уступілі

в нядавняга мінула комерційні банкі займався асабліва становішчам у економіці західних країн. Державні арганізацыі завжди підтримували банкі в разі крызісу ліквідності Або пры загрозі банкрутства, Шчоб гарантувати стабільність фінансової сістэмай. Пры цьом фінансове законодавство обмежувало сферу діяльності комерційних банків, дакладна визначаючи шчо І як смуроду можуть робити, І одночасно оберігало банкі від якія з'явіліся конкурентів. Банкі пры цьом грали традиційну ролю посередника між вкладниками І позичальниками І забезпечували функціонування платіжної сістэмы, відносно мала думаючи пра застосування нових методів І технологій. p> Аднак остання чверть віку була періодом глибоких змін в банківській справі, колькаснага навіну в організації, метадах управління банкамі І формах обслуговування карпаратывную І індивідуальних клієнтів.

Ці працэс у різній мірі І з різною інтенсивністю торкнула всіх країн, включаючи Україну. Підкреслюючи значимість виникаючих змін, Експерт нерідко називають їх "Фінансовою революцією". Прийоми І метаду банківської діяльності ускладнюються, приймаючи нові межі. У той жа гадзіну виникають абсалютна нові мабыць операцій І послуг, шчо ня Малі аналогів в світовій практиці І шчо сталі можливими завдяки Складаная поєднанню прычын, шчо впливають на попит І пропозицію капеечнага капіталу.

За останні декілька років банківська сістэма України потерпіла глобальні зміни. Ставяць різкий перехід від централізованої да комерційні децентралізованій дворівневій банківської системі, у якій чітко розмежовані функції цэнтральнага І комерційних банків. Внаслідок цього посилилася конкуренція в банківському середовищі. p> Адзін з найважливіших аспектів банківських змін отримав назв інтернаціоналізації Або глобалізації. Це працэс розширення сферу діяльності вялікіх банків за межі національних кордонів, шчо супроводиться створеня мережі зарубіжних філій, з аднаго боку, І зростанням колькасці іноземних банків - в е іншою. Внаслідок інтернаціоналізації фінансових ринків, банкі стикаються із змінами кон'юнктури ринків ня тільки національних, алё І світових, шчо Яшчэ більш ускладнює управління банківським партфелем. У розумав ринкової економіки можливість залучення додаткових ресурсів для банків адназначна зумовлена ​​мірою їх фінансової стійкості. Зростає зацікавленість в якості фінансового стойбішча банку з боку його клієнтів І власників. Фінансова стабільність банку стає Харчаванне його виживання, оскільки банкрутство в розумав Рынке виступає вірогідним вынікам фінансової діяльності нарівні з іншими можливостями. Надійність банку стає першочерговим запитанням на сьогоднішній момант. p> Для визначення надійності комерційного банку Першы за усе аналізують даходы банкав, його видатки тая прибуток, Які являються Асновнымі показниками результативності його фінансової діяльност...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.