Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Розгляд спорів з виконанням господарських договорів
     

 

Shura19@yandex.ru Розгляд спорів з виконанням господарських договорів Уступілі

прагаласуе сабе суверэнны І незалежна дзяржаву, Україна взяла курс на кардынальныя реформування суспільного владжу, побудову громадянського суспільства І ринкової економіки, у якій функціонують різні фарміра власності тая підприємництва.

Наділення підприємств І громадян свабодаю господарської діяльності тая підприємництва дало поштовх да розгортання сферу майнових відносин тая урізноманітнення господарських зв'язків суб'єктів підприємницької діяльності як у внутрішньому обороті країни, так І пры здійсненні імі зовнішньоекономічної діяльності.

Найбільш доцільною І адэкватнымі вільним ринковим відносинам Прававая форма опосередкування такіх відносин є господарський договір, адже Вынікі підприємницької діяльності реалізуються на Рынке товарів І послуг на договірних засадах.

Важливість теоретичної розробки харчаванне, пов'язаних в е договірним регулюванням підприємницьких відносин, зумовлена ​​ня пазбавлення відсутністю монографічних досліджень з цих харчаванне в правовій науці, а й запатрабуе юридичної практыкі І завданнями щодо нової кодифікації цивільного законодавства України.

Новий Цивільний кодэкс України має закласти стабільну аснову прававога регулювання майнових тая асабіст немайнових відносин у всіх сферах громадянського суспільства І передусім у підприємницької діяльності.

Загальное характарыстыка господарських договорів

Права України регулює майнові господарські тая інші відносини господарських суб'єктів з їх контрагентамі завдяки застосуванню двох Асновнымі нарматывна-прававая категорій: договір тая господарський договір. Це майнові дамовяцца.

пяршыла категорія - майновий договір - є Загальное. Законодавче майнові дамовяцца Усіх видів врегульовано Цивільним кодэксам (статті 151-160).

У господарському праві категорія договір використовується у Загальное І спеціальному значэння. Договір, який регулює арт. 153 Цивільного кодэксу, у господарському праві означає будзь-яку майнову вгоду між двома Або більше суб'єктами господарського права. Але з пункту зору статутної діяльності господарського суб'єкта майнові дамовяцца різні. Наприклад, договір паставкі підприємством продукції чы договір підряду на капітальне будівництво, з аднаго баку; договір купівлі-продаж підприємством меблів для офісу, канцелярських товарів тощо - з іншого. Ці дамовяцца різні, оскільки одні регулюють Асновнымі статутного діяльність господарюючих суб'єктів, інші - обслуговуючу. Таго законодавець визначає І регулює дамовяцца пра Асновны господарську діяльність суб'єктів окремою юридичною категорією - категорією господарського дамове.

Термін "господарський договір" у права України введзена Арбітражним процесуальним кодэксам України, який ...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.