Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Гаспадарчыя таварыствы
     

 

План:

1. Уступілі

2. Господарські товариства. Поняття тая ознаки.

3. Засновники тая учасники товариства, управління товариством, парадак утворення тая реєстрації господарських товариств.

4. Припинення діяльності товариства

5. мабыць господарських товариств

В· Акціонерне Товариство

В· Товариство З Обмеженою Відповідальністю

В· Товариство З Додатковою Відповідальністю

В· Повны товариство

В· Командитне товариство

6. Відмінність тая специфіка деяке товариств

7. Висновок


Уступілі

У економічній системі Радянського Саюзу переважна більшість підприємств мала дзяржавнасьць форму власності, дэ власником виступало дзяржаву. З якія з'явіліся приватної власності стала можливим утворення нових формав господарської діяльності. З метою створеня ринкової сістэмай був пачаты працэс приватизації колишніх дзяржавнасьць підприємств І проголошена свабода підприємництва, тобто свабода створеня І функціонування нових прыватную підприємств. Індивідуальна підприємницька діяльність має обмежені можливості І поширюється в асновным на дрібний бізнес. Для більш-менш за значної справівся припадати з'єднувати зусилля декількох осіб, переходити да колективного підприємництва. Об'єднання партнерів для спільного бізнесу називають товариством . Доля в товаристві прийнято скріплювати письмовою дагадзіць Або дамовай. Для більш тісної І тривкої спілки товариство оформляється як підприємство. Товариство з'єднує ня тільки зусилля, алё І капітали його учасників. З розвитком ринкових відносин в Україні розвиваються І фарміра підприємницької діяльності. Для таго Шчоб успішно працювати в розумав ринкової конкуренції тая реалізовувати фінансово-промислові праектам підриємствам потрібно Шчоб їхня діяльність була чітко визначена законам. Алё даниий гадзіну підприємства зустрічаються з прагаліне да законодавстві


Господарські товариства. Поняття тая ознаки.

Господарськими товариствами визнаються підприємства, устанавіце, організації, створені на засадах дагадзіць юридичними асобамі І громадянами шляхам об'єднання їх майна тая підприємницької діяльності з метою одержання прибутку.

Товариства є юридичними асобамі. Юридичними асобамі визнаються організації, Які мають відокремлене Майне, можуть від свого імені набувати майнових І асабіст немайнових правов І несці обов'язки, бути позивачами І відповідачами в суді, арбітражі Або в третейському суді.

Господарькі підприємства відповідають такім ознакам юридичної асобіны:

В· організаційна єдність. З цієї ознаки випливає, шчо юридична асоба має відповідну стійку структуру. Виступ юридичної асобіны, як єдиного...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.