Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Фінансова крызу ў Україні
     

 

ЗМІСТ

Уступілі

1. Прычыну виникнення фінансової крызісу в Україні

2. Наслідки фінансової крызісу

3. Шляхі подолання фінансової крызісу

Висновки

Спіс використаної літератури

Додатки


Уступілі

асабліва Сучасны стан у світовій економіці є виникнення двох крыз: крызісу міжнародних крэдытна-капеечных відносин тая крызісу на фінансовому Рынке. Ці Працэс взаємопов `язані між сабою. Випадковим є їх збіг у часі, алё загострення кожної з досліджуваних праблем цілком закономірно, вважають Експерт фінансового Рынке.

Світова фінансова крызу, шчо зарадзілася у ЗША як крызу Рынке нерухомості І похідних фінансових інструментів, згідно в е логікою глобалізації шырэй па всьому світу, Ударылі I па українському фінансовому Рынке. Асновнымі її прычынамі Експерт називають надмірно експансивну капеечнага політику Федеральної резервної сістэмы (ФРС) ЗША, наявність величезного дысбалансу в світовій економіці, зокрема, вялікі профіцит у зовнішній торгівлі Кітаю, значны торговельний дефіцит у ЗША, недоліки сістэмах управління ризиками в інвестиційних банках, недосконалість регулювання фінансових ринків на національному І міжнародному рівнях. Сучасны фінансова крызу вимагає від світової спільноти адэкватнымі дій, алё Які з іх у цьом випадку можна визнати такімі? Для відповіді на це запитання необхідно проаналізувати, па-Перше, справжні прычына, шчо спарадзілі крыз, І, па-іншаму, тыя, наскільки глибокою І тривалою вона буде.

Щодо України, світова фінансова крызу сприяла виникненню праблем у банківському секторі. З аднаго боку, українські банкі, Які надавалі в останні рокі великі об'єми Крэдытныя ресурсів ня завжди чітко тая в необхідному об'ємі здійснювали кантроль за фінансовим стойбішча позичальника, шчо призвело в результаті да величезної кількості неякісних позичальників па всій країні. З іншого баку, у українську сістэму за останні рокі ня надходило потрібного об'єму інвестицій в розвиток банківської сістэмай.

Для розгляду факторів, шчо спричинили виникнення такої ситуації, слід дослідити глибинні Прычыну подій І ведайце правильні рэцэпт розв'язання існуючих праблем, створити механізми, шчо допомагатимуть згладити майбутні потрясіння в економіці.


1. Прычыну виникнення фінансової крызісу в Україні

Праблема нестабільності валютна-фінансової сістэмай України має досить специфічні характарыстыкі. З аднаго боку, кризові явища пов'язані з моделлю економічного розвитку дзяржаву тая можливостями здійснення відчутних економічних рэформав, з іншого - нестабільність у валютній сфері характеризується праблемамі внутрішньої тая зовнішньої боргової залежності країни. Основні тенденції розвитку останнього десятиліття, навіть із невдачами у перебігу економічних рэформав, у цілому підтвердили обраний тэарэтычнасць підхід да рин...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.