Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Аналіз впливу митної політики на здійснення діяльності суб'єктами Зед України (на прикладі ВАТ "Херсонські камбайн")
     

 

дыпломнай робаты

"Аналіз впливу митної політики на здійснення діяльності суб'єктами Зед України (на прикладі ВАТ "Херсонські камбайн") "


Херсон - 2006


Уступілі

На Сучасны етапі станавлення Гандлёвай відносин важливе Значэнне має дзяржавнасьць регулювання зовнішньоекономічної діяльності. У зв'язку в е необхідністю Україні зайняти своє місце у міжнародному дзяржавнасьць регулюванні зовнішньої торгівлі, вона має вивчати тая використовувати економічні механізми тая інструменти, серед яких найбільш цивілізованим на даний гадзіну є митно-тарыфнага регулювання, якнайважливіший механізм дзяржавнага регулювання зовнішньої торгівлі. У всьому світі воно є прыкладам економічного регулювання І відповідає вимогам ринкової економіки.

Як переконує історичний досвід багатьох розвинутих країн, митна служба є неодмінним елементом високоефективної організації життя суспільства І Першы за всё функціонування його економіки. Вирішуючи цілу нізка Канкрэтныя завдань, митна сістэма стає значны важелем підтримки рівноваги І створеня у суспільному виробництві найсприятливіших розумав для розвитку власної економіки. Шчо да нашої країни, то Поряд із цими завданнями митна сістэма вінаватая нагоды І вже стає Вагом чинником ринкових перетворень.

Майже у всьому спектрі найважливіших праблем перехідної економіки вона вносіць сваю Азіяцкая частка в пазітывным їх вирішення. Це не важко помітити навіть за побіжного аналізу найбільш узагальнених результатів діяльності митної Службу України. Так адною із характарыстык економічного розвитку являється В«правільнаяВ» митна діяльність. Таго потрібно, аналізуючи діяльність тая залежність від неї економічних показників, звертати УВАГА на досвід країн учасниць Зед з розвинутою економікою (за останні 50 років обсяг світової торгівлі збільшився у 14 разів, а виробництво тільки в 5,5 рази, каталізатором різкого збільшення обсягів світової торгівлі є значны зменшення середньозважених тарифів у торгівлі промислово розвинутих країн.


Як відомо, митна служба робить Вагом внесок да дзяржавнага бюджэце. Пры цьом загальні надходження від ДСМУ зростають. Так, якщо у 2004 році да дзяржавнага бюджэту було внесена 3,42 млрд. грн., то за 6 місяців паточнага року вже 3,35 млрд. грн. Пры цьом асабліва слід наголосити, шчо йдеться в асновным пра В«живіВ» гроші, скончылася потрібні державі в розумав кризового стану економіки.

Зрозуміло, шчо відсутність власного досвіду, особливості перехідного періоду тая недостатня готовність суспільства да ринкових відносин - усё це помітно вплинуло на недосконалість прийнятих прававой нормы, працякання смуроду вже діють, І це є суттєвим досягненням нашої дзяржаву. Постійно триває працэс подальшої розробки митного законодавства. Але для створеня ефективної митної Сістэмы потрібно звертати УВАГА Першы за всё на вплив митної сіст...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.