Темы рефератов:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Духоўна-маральная обличчя соціального працівника
     

 

Духовна-маральная обличчя соціального працівника


Зміст

1. Духовна-маральная обличчя людини, шчо працює в соціальній сфері

2. Гуманістична сутність соціальної робаты

3. Основоположна ролю моралі в соціальній роботі

Бібліографічний спіс


1. Духовна-маральная обличчя людини, шчо працює в соціальній сфері

У соціальній роботі Поряд з професійними ведамі асабліва вялікі ролю відіграють особистісно-моральні якості фахівця, Які є визначальним фактарам успішності тая ефективності їх діяльності. Стыль поведінки соціального працівника, обумовлений сукупністю його особистісно-маральная якостей, його ціннісними орієнтаціями тая інтересами, у вирішальній мірі впливає на сістэму міжособистісних відносин. Таго виховання духовна-моральної культуру має займати важливе місце в процесі підготовки соціальних працівників. Тільки Аптымальную поєднання професійних Веды І навичок з скронь духовна-моральної адукацыяй фахівця є необхідною розумав його високої кваліфікації.

Моральність, як Духовна якість людини, її патрэба прыносіць людзям карысць, є ядром особистості соціального працівника. Саме моральні якості фахівця багато в чому визначають поведінку клієнта, його соціальне самопочуття тая психологічний табар. Розглянемо моральні й душевні якості, Які характеризують духовна-маральная обличчя соціального працівника.

Совість соціального працівника проявляється як маральна почуття, шчо дозволяє визначати цінність власних вчинків у відповідності зі своїми асабіст уявленнями пра дабро, балазе І справедливості І містить в собі як раціональні, так І емоційні кампанентав. Совість як якість особистості являє сабою індивідуалізовану форму відображення вимог да неї суспільства І професійної Груп. Совість нагадує соціальному працівнику пра його моральні обов'язки, пра відповідальність, яку він Несе перад іншими людзьмі І перад самім сабою. Як маральнага рэгулятара совість виражає відповідальність людини перад самім сабою як суб'єктом вищих І загальнозначущих цінностей І вимог І спонукає да творчої діяльності, шчо виключає фармальнасць виконання маральна І професійних нормав.

Чесність є важливою якістю соціального працівника. Чесність як ділове, практычным якість виражається у відкритості думок, почуттів І намірів фахівця для інших людзей. Чесність вінаватая виявлятися й у словах і у практычным діях. Він зобов'язаний виконувати обіцянку, дану клієнту. Соціальний працівник зобов'язаний правдзіва інформувати клієнта пра шляхі тая можливості вирішення наявної праблемамі, ня приховуючи труднощів І зробленна помилок.

Уважність І спостережливість, безсумнівно, властиві Добрым фахівцю. Соціальний працівник вінаваты відчувати І розуміти всю гаму почуттів І перажыванняв, Які долають клієнтом. Він зобов'язаний безпомилково оцінити внутрішній табар клієнта тая організувати вз...

     
 
     
Белорусские рефераты
 
Рефераты
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Все права защищены. Перепечатка учебных материалов только с письменного разрешения администрации сайта.